Výjimečně krátký post


U mě na blogu se to fakt nestává často. A už o to méně je u mne zvykem, aby můj post byl psán korektní češtinou, bez narážek, bez konkrétního ironizování jiných.

Jistě. Mám k tomu svůj důvod. Nemám v úmyslu moralizovat – ne tentokrát. Na to je níže odkazovaný příběh příliš tragický. Ze svého blogu na onen příběh odkazuji proto, že příčina oné tragédie je sice ojedinělá ve smyslu provedení, co ovšem ojedinělé není, jest podstata onoho příběhu. I proto jsem rád, že mohu žít v zemi, kde slovo tolerance není jen bezduchou, politicky korektní frází. Konec konců, morální stránku věci můžete posoudit sami.

ODKAZ NA ZMIŇOVANÝ PŘÍBĚH

Aha, teď jsem si ještě uvědomil jednu věc: že přeci jen dostojím „svým“ mravům a jeden komentář si neodpustím:

Já bejt na tom pohřbu, tak bych toho kněze asi na místě umlátil k smrti.

Reklamy

3 thoughts on “Výjimečně krátký post

  1. ten pribeh se tyka synovce jedne hodne zname ceske moderatorky. pravda, ja opravdu neumim pochopit, proc si nekdo vezme zivot demonstrativne – podle me to nicemu a nikomu nepomuze. ale co me nadzvedlo, tak urcite ty komentare. a co me dorazilo, tak vyjadreni toho kneze. to bych fakt vazne neustal…

   To se mi líbí

   1. Tak bohuzel se s temi komentari musi pocitat. Ale knez by si facku zaslouzil. Normalme bych napsala oficialni stiznost nadrizenym.
    Znama mi pred cca rokem rikala, ze ma v praci gaye slovaka (vychodnara) pry odesel ze slovenska kvuli sikane, ze je gay…. desne smutny v tehle dobe a v tehle udajne vyspelych zemich.

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s