Dneska ráno jsem na FB zveřejnil nabídku, která je určena těm všem, kteří se potřebují dostat na území ČR. Nabídka není časově omezena, lze ji opakovat do té doby, než dojde k úplnému zákazu pohybu uvnitř jednotlivých, dotčených zemí na trase průjezdu.

Tady je kopie toho advertu na FB, já k tomu ještě připojím detaily ohledně legislativy, bookingu, depositu a refund policy.

Hezké ráno všem, nabízím kapacitu mojí taxislužby k cestě do ČR.

JEDNÁ SE O OBCHODNÍ NABÍDKU, nikoli o spolujízdu, či charitativní akci.

UPDATE: 1 VÁŽNÝ ZÁJEMCE.

Vzhledem k tomu, že podmínky průjezdu skrze Evropu a cena lístků na Ferry se mohou změnit, dohoda musí být velmi rychlá a s povinnou platbou zálohy před započetím cesty.

UK-ČR, 22.3. (23/24/25) via Londýn a Dover (FR-BE-NL-D-CZ – HORA SV. ŠEBESTIÁNA, momentálně doporučená trasa MZV ČR), formulář pro průjezd FR mám.

Úsek cesty Šebestián – Vnitrozemí ČR je zatím velká neznámá, MZV mi doposud neodpovědělo, zda mohu jako taxi vjet na území ČR s podmínkou okamžitého odjezdu zpět do UK, což je pro mne nezbytná podmínka celé akce.

PROTO DOPORUČUJI PŘÍPADNÝM ZÁJEMCŮM, ABY PRO JISTOTU POČÍTALI S VARIANTOU VLASTNÍ DOPRAVY Z HRANIC DO VNITROZEMÍ. STEJNĚ TAK JE POVINNOSTÍ, ABY JSTE MĚLI NA CESTU DO ČR U SEBE ROUŠKY – JSOU TEĎ V ČR POVINNÉ!

CENA: £800 (paracetamol / ibuprofen / Lemsip/ káva / čaj / vody a ferry pass included  )

CENA JE KALKULOVÁNA NA VŮZ A CESTU NA HRANICE SRN/ČR. Pokud budu moci pokračovat do vnitrozemí, tak to už asi uhradím z vlastních zdrojů, nebo se prostě nějak domluvíme… Ale to už by byl marginální náklad, takže to neřeším.

VÝSLEDNÁ CENA PRO JEDNOHO CESTUJÍCÍHO TEDY ZÁLEŽÍ NA TOM, ZDA POJEDOU 3 SPOLUCESTUJÍCÍ, ČI 4. Pokud bude mít kdokoliv zájem o opačnou cestu 23.3. (či následné dny…) do UK, sníží se cena všem.

Trasa: Dorset – Londýn – Dover – Calais – BE – NL – LUX – D Cestující bych nabral dle potřeb někde v Londýně, v neděli brzy ráno nebude průjezd problém, ale samozřejmě bychom se domluvili na takovém místě, které bude vyhovovat vám a zároveň bude co nejméně konfliktní k časové ose cesty.

DORSET: Neděle, 22.3. 0300
LONDON Neděle, 22.3. 0500
>>>
DOVER 0630

Časy se samozřejmě mohou přizpůsobit, to není problém.

NA KOMENTÁŘE NEREAGUJI, VÁŽNÍ ZÁJEMCI NECHŤ SE OZVOU VIA MESSENGER, KDE SE DOMLUVÍME NA PODROBNOSTECH.

Opatrujte se!

A nyní podrobnosti:

Rezervace cesty může být vytvořena pro všechny cestující najednou a bude provedena standardním způsobem prostřednictvím taxi software tak, aby byla dodržena podmínka komerční cesty s plným pojištěním. V rezervaci musí všichni cestující uvést platný email a platné číslo mobilního telefonu. Na email Vám přijde potvrzení o rezervaci včetně instrukcí k platbě zálohy. Na číslo mobilního telefonu pak budete dostávat automaticky generované SMS o mém předpokládaném příjezdu na místo setkání.

Refund policy: vzhledem k faktu, že moje nabídka se setkala s velkou nevolí u většiny členů CZ/SK komunity, musím se v první řadě chránit před možností úmyslného poškození mé firmy (ATH Dorset). Z tohoto důvodu platí následující:

Bude-li jízda zrušena z mojí viny, mým přičiněním či jakoukoliv okolností, mnou zapříčiněnou, má každý z cestujících nárok na full refund a to bezodkladně.

V případě,že některý z cestujících zruší svoji již potvrzenou rezervaci a uhrazenou zálohou, záloha mu vrácena NEBUDE – to je ta ochrana před těmi, kteří by měli tendenci si jen tak, z legrace udělat booking a pět hodin před jízdou mi jen tak zavolat, že jim šéf nedal holiday approval (klasická výmluva většiny zákazníků, kteří ruší booking…), nebo cokoliv jiného.

Všichni cestujícíc musí před jízdou vyplnit formulář pro případnou kontrolu na Francouzském území – formuláře mám, a budou vám poskytnuty.

Pokud jste pod jakoukoliv medikací, je vaší povinností mi to nahlásit předem. Stejně tak je pouze na Vaší plné zodpovědnosti mít u sebe dostatek léků, které musíte aplikovat, či doplňků, které Vám mohou pomoci v průběhu dlouhé cesty (Paralen, Paracetamol, Ibuprofen…).

Vzhledem k tomu, že zatím nemám od MZV potvrzeno, že v rámci takto realizované cesty mohu vjet na území ČR a následně území ČR bezodkladně opustit, je nutné, aby jste již dopředu počítali s variantou, že cesta bude ukončena na hranici SRN – ČR, v místě Hora Sv. Šebestiána, což je doporučený hraniční předchod od MZV.

Zájemci mne mohou kontaktovat přes FB Messenger, kde si sjednáme podrobnosti.

Nabídka zůstane otevřena do okamžiku, kdy se naplní kapacita vozu (3/4 cestující), nebo kdy bude nutné ji zrušit z důvodu restrikcí průjezdu strze státy uvedené v itineráři výše.